Reklamı Geç
Q Bar Cafe
Vetav
Q Bar Cafe
İQ Emlak

Evren Kerem Sosyal Medyayı Papyonu Gibi Kullanıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Evren Kerem Sosyal Medyayı Papyonu Gibi Kullanıyor
Abone ol
Kıbrıs cemiyet ve magazin dünyasının tanınmış isimlerinden birisi olan Evren Kerem İnfluencer Pazarlama'da Kıbrıs’ın En İddialı İsimleri Arasında Yer Alıyor
Hayriye Vurdu Organization

Özel Haber: Çağlar TUNCER

Eğlenceli, naif ve mütevazi kişiliği ile tanınan Evren Kerem, ikinci hayatı dediği sosyal medyayı televizyonu gibi kullanmayı çok seviyor.

25 Mayıs 1974 yılında Lefkoşa’da doğan Evren Kerem, ticaretle uğraşan bir babanın oğlu olarak dünyaya gelmiş.

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde İşletme eğitimi alan Evren Kerem, uzun yıllarda baba mesleği ticaretle uğraşmış ve kendi şirketini kurarak Kıbrıs’ta ticaret alanında  büyük başarılara da imza atmış.

Pandemi ile birlikte instagramda insanların severek takip ettiği hayatın içinden, mizah ağırlıklı ve güncel konuları paylaştığı içerikler üreterek  bir anda Kıbrıs’ta influencer olarak marka olmayı başarmış.

Hayatın her halini çok seven aslen Kıbrıslı olan eğlenceli ve bir o kadarda bilgilendirici içerikler üreterek dijital dünyadan herkese merhaba diyen Evren Kerem;  seyahat etmeyi, değişik kültürlerden insanlar tanımayı, farklı hayat hikayelerini dinlemeyi çok seviyor.

Eğitimli ve donanımlı bir kişiliğe sahip olması  içerik üretme konusunda başarılı işler çıkarmasına sebep oluyor.

Kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikler ise yaşamınının her daim bir parçası olarak sosyal medyasına yansıyor. 

Sosyal medyaya  çok önem veren ve instagramı etkili biçimde kullanan Evren Kerem, üretmiş olduğu içeriklerle  ciddi bir kitleyede ulaşmayı başarıyor.

Sevgiyi, sadakati yaşam felsefesi olarak gören, duygularını paylaşmayı çok seven Evren Kerem; ürettiği içeriklerle insanlara birşey katmayı çok seviyor. 

Neşeli, komik ve espirili olması yanında  melankolik bir kişiliğe sahip olması ise onun en önemli özelliklerinden birisi olarak göze çarpıyor.

Covid 19 sürecinin yaşandığı günlerden bir gün aklına gelen bir fikirle Ferdi Özbeğen’in  ‘’Gündüzüm Seninle’’ şarkısı ile onun hareketlerini taklit ederek ve birazda kendinden katarak çekmiş olduğu mizahi  klip bir anda instagram’da binlerce kitleye ulaşmış.

İnstagramı artık yaşamının bir parçası olarak kullanan Evren Kerem, saygıya çok önem  veriyor.

Spontane olarak gelişen süreçte kendini bir anda reklam talep edilen kişi olarak bulan Evren Kerem, başarısının sırrınıda  disiplinli ve mükemmeliyetçi kişiliğine borçlu.

Merhametli bir kişiliğe sahip olan, her daim kendisi ile yarışan birisi olarak  içerik üretme konusunda ve bu alanda  kendisini geliştirmeye devam edip, kamera dersi oyunculuk dersi almayada devam ediyor.

Sessiz bir birey olan Evren Kerem, İnstagramda ürettiği içeriklerle sessziliğini bozarak içindeki cevheride çıkarmayı başarmış.

Bizde Kıbrıs Sosyete ailesi olarak Evren Kerem’e influencer alanındaki başarılarının her daim devam etmesini canı gönülden diler ve tebrik ederiz.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mağusa Türk Gücü, Koral Bozkurt İle Başarıyı YakaladıÖnceki Haber

Mağusa Türk Gücü, Koral Bozkurt İle Başa...

Gayrimenkul Sektörünün Başarılı İsimlerinden Ece Eke Doğum Gününü Prensesler Gibi KutladıSonraki Haber

Gayrimenkul Sektörünün Başarılı İsimleri...

Q Bar Cafe

Yorum Yazın

Reneva
Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Hayriye Vurdu Organization